Atlikėjai

Redakcija ir projekto vykdymas:

dr Anna Sylwia Czyż i dr Bartłomiej Gutowski

 

Bendradarbiavimas įgyvendinant projektą:

dr Anna Długozima (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego)
Paweł Drabarczyk (Abbey House)
Tomasz Jakubowski (Zamek Królewski w Warszawie)
Piotr Jamski (Instytut Sztuki PAN)
prof. Jakub Lewicki (Instytut Historii Sztuki UKSW)
Dominika Macios (Instytut Historii Sztuki UKSW)
Magdalena Olszewska (Instytut Historii Sztuki UKSW)
Andrzej Stawiński (Instytut Sztuki PAN)
prof. Krystyna Syrnicka (Lietuvos edukologijos universitetas, LE)
Robert Zalewski (Instytut Sztuki PAN)

 

Kardinolo Stefano  Višinskio universiteto ir kitų universitetų meno istorijos, archeologijos, istorijos absolventai, doktorantai ir kitų sričių studentai:

1. Kaja Adamczewska
2. Aleksandra Adamska
3. Kamila Banach
4. Paulina Berkieta
5. Anastazja Bierzgalska
6. Michał Bogucki
7. Monika Borowik
8. Aleksandra Borowska
9. Magdalena Bryk
10. Katarzyna Brzozowska
11. Zuzanna Buzow
12. Marta Caban
13. Joanna Cap
14. Piotr Chabiera
15. Natalia Charkiewicz
16. Michał Chelis
17. Sandra Domańska
18. Martyna Dwojak
19. Bolesław Gałkowski
20. Monika Gałwa
21. Zuzanna Głuszczak
22. Tomasz Gołaszewski
23. Dorota Gołębiewska
24. Karina Gręda
25. Justyna Horoch
26. Katarzyna Jachimowicz
27. Monika Jacygrad
28. Małgorzata Jaroszczak
29. Marta Jedynak
30. Jan Juskowiak
31. Michalina Kardynał
32. Aleksandra Kaźmierak
33. Karolina Kołodziejczyk
34. Marianna Konarzewska
35. Rafał Krawczyński
36. Monika Krzepińska
37. Marlena Kucharska
38. Joanna Kulesza
39. Marta Kurec
40. Emilia Kurpińska
41. Karolina Kuzka
42. Jakub Lewicki
43. Jan Lewiński-Woźnica
44. Maja Lipiec
45. Katarzyna Lipińska
46. Magdalena Luto
47. Agnieszka Łońska
48. Natalia Łukasiewicz
49. Marta Marczak
50. Izabela Miecznikowska
51. Sylwia Możdżonek
52. Aleksandra Nasiorowska
53. Iza Niemira
54. Marta Norenberg
55. Magdalena Oleszak
56. Jan Orliński
57. Agnieszka Pabian
58. Małgorzata Pasieka
59. Magdalena Piecyk
60. Oliwia Pietras
61. Joanna Proskień
62. Olga Przybylińska
63. Agnieszka Robakiewicz
64. Elżbieta Sadoch
65. Paulina Sawicka
66. Katarzyna Skut
67. Weronika Sołtysiak
68. Marcin Sosnowski
69. Urszula Staszkop
70. Mariola Sztorc
71. Hubert Szulakowski
72. Łukasz Tarkowski
73. Katarzyna Węglicka
74. Milena Wielgo
75. Anna Wigura
76. Paulina Wiśniewska
77. Pawel Włodarski
78. Agata Worsztynowicz
79. Agnieszka Woźniak
80. Łukasz Wójcik
81. Sebastian Wójcik
82. Paweł Zaborowski
83. Sandra Zagajna
84. Agnieszka Zaleska